Sosyal Medya Danışmanlığı

Günümüzün trend mecrası sosyal medyada Bandırma ve çevresinde bizimle görünür olun, marka değerinizi birlikte yükseltelim. Sizlerle yapacağımız periyodik anlaşmalar dahilinde kurumunuzun sosyal medya hesaplarını yönetiyoruz. Günlük, haftalık ve aylık yaptığımız özel kampanya ve görsel paylaşımları ile günümüzün trendi sosyal medyada aktif olmak için bizimle iletişime geçin.

Medyanın Geleceği Dijitalde

Potansiyel müşterilerin en çok kullandığı dijital platformlar reklam tanıtımlarının en rahat ve etkili ulaştığı pazarlama alanlarıdır. Klasik açıkhava ve billboard ilan yöntemine alternatif olarak sürekliliği daha kolay ve düşük maaliyetle sağlanan bir yöntem olmakla birlikte firmaların kurumsallığını da etkili şekilde kullanmasında büyük rolü vardır.

Kutlu Creative olarak firmanızın hangi dijital platformlarda daha etkili olabileceğini araştırıp kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Tasarım ağırlıklı bir pazarlama yöntemi olduğu için firmanıza uyan çizgide tasarımlar hazırlayıp hesaplarınızda paylaşıyoruz. Hesap yönetimine sizi de ortak ederek yapılan çalışmaları sizin de takip etmenize imkan sağlıyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı için Şimdi Size Çok Yakınız

  • Facebook, Instagram, Google Business, Twitter, Linkedin, Pinterest ve Tripadvisor Hesapları
  • Firmanıza özel Kurumsal temalı tebrik ve anma mesajlarının tasarımları
  • E-ticaret / ürün satışına odaklı slogan ve içerik fikirleri üretimi
  • Beğeni ve takip sayısını organik olarak arttıracak çözüm stratejileri
  • Doğru hedef kitlesine sponsorlu reklam kampanyaları Web sitelerine gerçek organik girişlerin arttırılmasına yönelik içerik kampanyaları Dijital itibar yönetimi

Sosyal Medya Paketlerimiz

Kobi

Aylık 16 gönderi paylaşımı

Profesyonel

Aylık 30 gönderi paylaşımı

Profesyonel +

Aylık 30 gönderi paylaşımı