Bozcaada Web Tasarım

Bozcaada-web-tasarim

Bozcaada web tasarım firması Kutlu Creative ile sizde otelinizi bizimle en iyi şekilde dijital dünyada tanıtın. Otelinizi tanıtacak büyüleyici bir web sitesine Kutlu Creative farkı ile sahip olun. İsterseniz daha düşük maliyetler ile bozcaadan.com web sitemizde işletmenizi tanıtın.

Türkiye’nin 3. büyük adası olarak bilinen Bozcaada sakin bir tatil planı yapmak isteyenlerin son zamanlarda uğrak noktası olmaktadır. Adanın anakaraya uzaklığı yaklaşık olarak 6 km kadardır. Adaya ulaşımın kolay olması da buraya olan ilgiyi arttırmaktadır. Kış aylarında adanın nüfusu düşerken yaz aylarında tam kapasite olarak artmaktadır.

Bozcaada

Keyifli bir tatil için özellikle İstanbul yakınlarında bir yer arayanlar için burası tercih edilecek seçeneklerden biridir. Yerli turistlerin yanı sıra yabancı turistler tarafından da tercih edilmektedir. Farklı yerleri keşfetmek isteyenler için hem uygun bütçe ile hem de doğasıyla vazgeçilmez seçeneklerden biri haline gelmektedir.

Adanın farklı bölgelerinde kalmayı düşünenler için Bozcaada konaklama konusunda farklı seçenekler sunmaktadır. Otelde konaklama yapılabileceği gibi part otel, butik otel ya da pansiyon tercih edilebilir. Bu sayede özellikle kendini daha rahat hissetmek isteyenler en uygun seçenekleri değerlendirerek diledikleri her durumda sorunsuz konaklama imkanı elde edebilirler. Adanın sınırları içerisinde yer alan mekanlar turistlerin daha iyi koşullarda konaklamasını sağlamaktadır.

Bozcaada’ya Nasıl Gidilir?

Adaya gitmek isteyenler için ulaşımda tercih edilecek farklı seçenekler bulunmaktadır. İstanbul’a yakın olması nedeniyle her sezon tercih edilen adaya feribotla, hızlı feribotla, araçla, otobüsle ulaşım sağlanabilir. Ulaşım için feribot saatleri sezona göre değişiklik gösterebilir. Yaz sezonunda daha yoğun ilgi olduğundan feribot seferlerinin sıklığı artmaktadır. Bunun yanı sıra kış aylarında düzenlenen feribotların sefer saatleri değişmektedir.

Kendi aracı ile adaya gelecek olanlar için Bozcaada ulaşımkonusunda özellikle adanın içerisinde belli yerlerde araç kullanımının yasak olması nedeniyle sorun yaşanmasına neden olabilir. Hızlı feribot Çanakkale’ye farklı yerlerden gelecek olan yolcular için en uygun sefer saatine göre hareket edilmesini sağlamaktadır.

Bozcaada Web Tasarım Referanslarımız

Bozcaada rehberi web sitemizde yaz aylarında yerli ve yabancı turistler tarafından bölgeye oluşan yoğun talebi karşılamak adına otel, pansiyon ya da butik otel konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Farklı bölgelerde bulunan oteller için belirlenen fiyatlar değişmektedir. Konaklama sorunu yaşamak istemeyenler özellikle erken dönemde hazırladığımız bozcaadan.com web sitelerimizden rezervasyon yaptırarak bu sorundan kurtulabilirler.

Hizmet
Blog

İlginizi Çekebilir