Kurumsal

ŞİRKET PROFİLİ

Kreatif düşüncenin cazip ve yepyeni fikirlerin markanızla buluşması

Kutlu Creative 2013 yılından günümüze dijital pazarlama sektöründe hizmet vermektedir.

Web tasarım, internet reklamcılığı, sosyal medya danışmanlığı, arama motoru optimizasyonu ve sektörüne parelel diğer web servislerini Bandırma merkezli ofisinde kurumsal firma ve şirketlere sağlamaktadır.
0 +
Mutlu Müşteri

750’den fazla mutlu müşteriye sunduğumuz benzersiz dijital pazarlama çözümleri ile iş dünyasında güvenilir bir iz bırakıyoruz.

0 +
Tamamlanan Web Sitesi

500’den fazla tamamlanan web sitesi projesi ile müşterilerimize özel, etkileyici ve işlevsel çözümler sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Onur Kutlu

Genel Müdür

creative-coworkers-working-in-office-3.jpg

Uzmanlık Alanlarımız

Web Tasarım
100%
Arama Motoru Optimizasyonu
100%
E-ticaret
100%
BİZİ BİZ YAPAN

Değerlerimiz

Kutlu Creative bu zaman dilimine kadar yapmış olduğumuz başarılı çalışmalarla bölgemizdeki şirket ve şahısların referansını kazanmış olup her geçen gün müşteri portföyüne bir yenisini daha eklemektedir. Bu seçkin portföyde “Bandırma’nın web tasarım markası” olarak sizleri de aramızda görmek ister çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi almak ve tanışma kahvemizi içmek için ofisimize bekleriz…

0%

İş Disiplini

Yıllardır işinizi işimiz olarak görüp markanızı hizmet verdiğimiz dijital mecrada rakiplerinizden hep bir adım öteye taşımak için ilk günkü heyacenımız ile çalışıyoruz.

0%

Hızlı

Sunduğumuz servislerden en hızlı ve etkin bir şekilde faydalanmanızı sağlıyoruz. Söz verdiğimiz zaman termininde işinizi teslim ediyor ve yeniliklerden sizleri haberdar ediyoruz.

0%

Süreklilik

Sunmuş olduğumuz hizmetlerin tamamı devamlılık esası gerektirdiği için oluşabilecek sorun ve isteklerde sadece bir çağrı ile teknik destek ekibimiz her zaman yanınızdadır.

İşletmeni Web Sitesi ile Tanıt, SEO ile Yüksel, E-Ticaret ile Büyü

“Dijital Dokunuşlar, Dijital Başarı: Web Tasarım, SEO ve E-Ticarette Lider Çözümler”