Seo Fiyatları 2024 ve Seo Paketleri Fiyatları : 900-3500 TL arası (Tek Seferlik)

Kutlu Creative SEO danışmanlık ücretleri 2024 yılında aylık veya tek seferlik rekabet gücüne göre; düşük rekabetli sektörlerde 900 TL+KDV, orta düzey rekabetli sektörlerde 1900 TL +KDV, yüksek rekabet düzeyindeki firmalar için 3500 TL+KDV’dir.

Tek seferlik Seo fiyatları paketler dahilinde 700 TL ile 7900 TL arasında değişmektedir. Fiyatlar sitenizin yaşı, içeriği, sahip olduğu backlinkler, seo yapılmak istenen anahtar kelimelerin arama hacmi ve rekabet düzeyi ile doğru orantılıdır.

Sitemizden 700 TL ile 7900 TL arasındaki fiyatlarla TEK SEFERLİK SEO PAKETİ satın alarak bugün sitenizin Google ve diğer arama motorlarında görünürlüğünü arttırmaya başlayabilirsiniz.

Seo çalışmalarından gerçek düzeyde fayda sağlayabilmeniz için rekabete göre haftalık ve aylık periyotlarla paketler almalısınız. Arama motorlarında istediğiniz kelimelerde görünür olabilmek için hiç bir zaman pes etmemeniz gerektiğini unutmamalısınız. Çünkü SEO zorlu süreçlerin olduğu ancak ücretsiz dijital pazarlama mecrasıdır. Bu yüzden alacağınız pakete sadece fiyat mekanizmasında değil alacağınız hizmetin içeriğine odaklanmalısınız.

Seo’da doğru hamleleler ile bir kaç günde 1.sayfa da gelebilirsiniz günler aylar sonra siteniz 10.sayfadan sıralama almaya da başlayabilir. Günümüzde hiç bir fiziki işletmeye sahip olmadan evinizden yada küçük bir garajdan yönetilen yüz binlerce firmanın arama motorlarında elde ettikleri yüksek sıralamalarla iş yaptıklarını biliyor muydunuz?

Seo - Arama Motoru Optimizasyonu Paketleri

Başlangıç

SEO Paketi

5 Özgün Haber Sitesinden Tanıtım Yazısı Yayını

Gelişmiş

SEO Paketi

10 Özgün Haber Sitesinden Tanıtım Yazısı Yayını

Rekabetçi

Seo Paketi

15 Özgün Haber Sitesinden Tanıtım Yazısı Yayını

Rekabetçi +

Seo Paketi

20 Özgün Haber Sitesinden Tanıtım Yazısı Yayını

Seo (Search Engine Optimization) Nedir?

Seo ingilizcesi olan Search Engine Optimization kelimelerinin baş harflerinden oluşur. Türkçe’de ise arama motoru optimizasyonu olarak bilinir. Kısacası Seo; firmanızın Google, Yandex, Bing arama motorlarında üst sıralarda çıkmasını sağlayan işlemlerin bütünüdür.

Kutlu Creative olarak sizlere arama motoru optimizasyonu yapılmış projeler teslim etmenin haricinde dileyen kişi yada kuruluşların mevcut projelerini de devir alıp istenen rekabetçi anahtar kelimelerde web sitenizin arama motoru sonuçlarında üst sıralarda görünmesi için teknik çalışmalar sağlamaktayız.

Eğer bireysel olarak SEO çalışmalarınızı kendiniz yönetiyorsanız sizler içinde tanıtım yazısı seçenekleri sunuyoruz.

17 yıllık SEO tecrübemiz ile size etkisi yüksek SEO paketleri sunuyoruz. Bu zaman dilimine kadar SEO’da teorik bilgilerin dışına çıkarak sonuç odaklı uygulamalar ile başarı projeler kat ettik. 500’den fazla sitede SEO paketi uygulaması yaparak kalıcı yükselişler sağladık.

SEO hizmeti almadan önce paketi satan kişilere referanslarını sormanızda fayda olduğu düşüncesindeyiz. Kulaktan dolma bilgilerle kendisini SEO’cu olarak ilan eden kişilerin projenizi çöp edebilme riskini hiç bir zaman unutmamalısınız. Bir web sitesi bugün kolay kurulmuyor. Bir tanıtım yazısı içeriği bugün artık kolay yazılmıyor. Google’da index aldırmak artık eskisi kadar kolay değil.

SEO’DA ÖNEMLİ OLAN KALICILIK : FARKIMIZ

Seo’da önemli olan yükseliş ile birlikte kalıcılıktır. Biz kendi sitelerimizde başarı elde etmediğimiz hiç bir çalışmayı sizin web sitenizde uygulamıyor sitenizi deneme tahtasına çevirmiyoruz. Bizim farkımız KALICILIKTIR. Herkesin kolayca ulaşabildiği artık link çöplüğü olmuş link kaynaklarına başvurmuyoruz.

ÇALIŞMA SÜRECİ : NELER YAPIYORUZ?
1- Seo’yu strateji olarak görüp önce rakip analizi yapıyoruz.
2- Bizden alacağınız tüm SEO paketlerinde ilk olarak site içi seo analizi (kırık link kontrolü, paragraf yapısı, özgünlük kontrolü) yapıyor sizlere yol haritası çıkartıyoruz.
3- Daha sonrasında backlink analizi ile varsa zararlı bağlantılarınızı reddetme listesine göndermeniz için size bildiriyoruz.
4- Google indexini kontrol ediyor, olumsuz vakalar konusunda sizlere düzeltmeniz gerekenleri raporluyoruz.
5- Ve artık sitenizin dış seo’ya hazır olduğu zaman backlink paketimizi uygulamaya geçiyoruz.

Not: Seo’nun sadece backlink paketi almak olduğunu düşünen kişilerden uzak durunuz. Sitenizi sitemiz gibi görüp çalışmamızı yapıyoruz.

Seo’da Nasıl Çalışıyoruz ?

Tamamen Şeffaf;

SEO çalışmalarımızda tamamen şeffaf çalışıyoruz. Seo talebinde bulunan müşterilerimizi çalışma sistemimiz hakkında bilgilendirip hizmet sürecini başlatıyor, haftalık raporlar ile siz müşterilerimizi bilgilendiriyoruz.

Ücret Geri İade Garantili Çalışmalar;

Yaptığımız işe verdiğimiz hizmete o kadar güveniyoruz ki proje başlangıcında aldığımız ön ödemeyi çalışmalarımızda istenen verim alınmadığı sürece koşulsuz iade ediyoruz ki bu zamana kadar böyle olumsuz bir duruma rastlanmamıştır.

Kimler Backlink Paketi Alabilir ?

Sitesi legal içeriğe sahip olan herkes seo backlink paketimizi alabilir. E-ticaret, turizm, hizmet sektöründe, il-ilçe bazlı yerel ve bölgesel seo çalışmalarında güvenle birlikte çalışabiliriz.

Tamamen Organik ve Yasal;

Seo çalışmaları ancak organik yapıldığı zaman amacına ulaşan uzun vadeli çalışmalar bütünüdür. Bu yüzden Kutlu Creative firmamız çalışmalarını tamamen ziyaretçi odaklı tutarak kullanıcı deneyimi ön planda çalışmalar ile markanızı Google ve diğer arama motorlarında zirveye taşımaktadır.

Hangi Yazılımları Kullanıyoruz ?

Sektörünün lider backlink ve SEO analiz yazılımlarından AHREFS kullanıyoruz.
Seo Çalışmalarında Onlarca

Referanslarımız Güvencemiz;

Sizi önemsiyoruz! Çünkü biliyoruz ki 15 yıldır sektörde edindiğimiz tecrübe ve başarılı çalışmalar bizi bölgenin en çok tercih edilen web tasarım firması olarak ödüllendirdi. Sektörümüzde bölgemizdeki tartışmasız en etkili etkili SEO çalışmalarına imza atan Kutlu Creative 500’den fazla yüzde yüz arama motoru uyumlu web tasarım çalışması ve on binlerce rekabetçi aramalardaki sayfa birinciliğimiz referansımızdır. Referans çalışmalarımızı sitemizden mutlaka inceleyiniz!