Bizimle Yükseliş Zamanı

Google, Yandex, Bing arama motorlarının algoritmalarının büyük bölümü site referans (backlink) sistemi ile çalışmaktadır.

Popüler arama motorları dizinlerine aldıkları sitelerde ilk sıralama faktörleri olarak önce içerik özgünlüğü ve sonrasında sitenin diğer teknik gereksinimlerini baz almaktadırlar. Ancak bu istekleri konuya vakıf herkes yapabildiği için devreye sitenin referans bağlantıları yani backlinkleri devreye girmektedir. Bağlantılar kaynak gösterme yada kopyala yapıştır yapırken gelen linklerle doğal yollarla geldiği gibi herkesin kolay yolla sitesini ekyebildiği firma rehberi, dizin, forum gibi sitelerden oluşmaktadır.

Buraya kadar herkes istediği gibi rahatlıkla backlink alabiliyor. Peki rakiplerinizinden farklılaşmak için özel çalışmalar yapmak kulağa hoş geliyor değil mi? Şuanda bu yazıyı okuyorsanız “Evet” cevabını verdiğinizi biliyoruz.

Kutlu Creative olarak Sizlere Türkiye’nin en popüler e-ticaret, tatil ve hizmet sektörüne ait sitelerin bağlantı aldığı, Global şirketlerin SEO çalışmaları için binlerce lira ödedediği site arşivimizi sunuyoruz.