kutlu creative

 

Şirket Profili

şirket profili

Kutlu Creative dijital iletişim ve pazarlama sektöründe; web tasarım, internet reklamcılığı, arama motoru optimizasyonu, kurumsal kimlik, marka patent ve PR hizmetlerini kurumsal firma ve şahıslara 2013 yılından günümüze 12 yıllık sektör deneyimi ile Bandırma merkezli ofisinde sürdürmektedir.

Sunmuş olduğumuz hizmetlerin tamamı devamlılık esası gerektirdiği için oluşabilecek sorun ve isteklerde sadece bir çağrı ile teknik destek ekibimiz her zaman yanınızdadır. Firmamız bu zaman dilimine kadar yapmış olduğumuz başarılı çalışmalarla bölgemizdeki şirket ve şahısların referansını kazanmış olup her geçen gün müşteri portföyüne bir yenisini daha eklemektedir. Bu seçkin portföyde "Bandırma'nın web tasarım markası" olarak sizleri de aramızda görmek ister çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi almak ve tanışma kahvemizi içmek için ofisimize bekleriz...

Saygılarımızla...

Kutlu Creative

Vizyonumuz

"Dijital reklamcılık alanında Dünya trendlerini yakından takip ederek, iş odaklı çözümlerle bizi tercih edin sizlerin sektördeki pazar paylarını arttırmaktır."

Misyonumuz

"İşin hilesi dürüstlüktür sözünden yola çıkarak sunduğumuz hizmetleri söz verdiğimiz zamanda ve şekilde teslim etmektir."

JoomShaper