Google Ads İnternet Reklamcılığı

Google Ads arama ağı reklamları ile Google arama sonuçlarında rakiplerinizin üstüne hızlıca geçebilir yerelde ulusal markalarla rekabet edebilirsiniz.

Google Ads’in yeniden pazarlama teknolojisi sayesinde web sitenizi ziyaret eden kullanıcılara reklamlarınızı diğer internet sitelerinde gösterebilir akılda kalıcılığınızı arttırabilirsiniz.

Google Ads İnternet Reklamcılığı Çözümleri

Hesap Kurulumu

Google ADS reklam hesabını kendisi yönetmek isteyen işletmeler içindir.

Danışmanlık

Google ADS reklam hesabını sizin kart bilgileriniz ile işletmeniz adına biz yönetiyoruz.

Google Ads Reklamları ile İşletmenizi Büyütün!

Bugün bizimle iletişim kurun ve Google Ads reklam ağına reklam verin. Hesap uzmanlarımız sizin adınıza reklam panelinizi hazırlasın ve müşterileriniz sunduğunuz ürün veya hizmetleri Google’da aradıkları anda size ulaşsın.

Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, internet satışlarınızı artırmak, telefonla aranmak veya müşterilerinizi rekabetçi arama sonuçları sayesinde kalıcı hale getirmek istiyorsanız Google Adwords reklamları tam size göre! Google Ads reklamları sayesinde istediğiniz ülke, bölge veya şehirlerde bulunan ya da işlemenize veya mağazanıza belirli mesafedeki müşteriler hedeflenerek yeni müşteri kazanımı hedeflenir.

Web sitenizi ilk kez ziyaret eden ziyaretçileriniz kayıt altına alınır ve yeniden pazarlama reklamlarına başlanır.

Marka bilinirliğiniz artar, kararsız müşterilerinizin ürünlerinizi satın alması için yeniden pazarlama sağlanır.

Google Ads Reklamları Nasıl Çalışır?

Günlük belirlenen reklam bütçesi ile reklamlarınız belirlenen konum ve anahtar kelime aramalarında yayına alınır ve reklamınız tıklanıp web siteniz ziyaret edildiğinde veya telefonla arandığınızda belirlenen tıklama başı ücret bütçenizden sistem tarafından düşülür.

Günlük bütçeniz bittiğinde reklamlarınız kendiliğinden durur ve ertesi gün planlanan saatler arasında yeniden yayına başlar.

Kutlu Creative olarak Google Ads reklam danışmanlığı hizmetinde aylık bütçenizin %30’unu hizmet bedeli olarak sizden talep edip şeffaf raporlama ve ortak panel sistemi ile çalışıyoruz. Yani istediğiniz zaman sizde panelinize ulaşabiliyor ve verilere göz atabiliyorsunuz.

Metin Arama Sonuçları Reklamları

Google arama sonuçlarında rakiplerinizin üstüne hızlı bir şekilde geçmenize imkan sağlanır. Reklamlarınız belirlenen anahtar kelimelerinde, istenen saat ve bölgelerde yayınlanarah daha az bütçe ile yüksek müşteri dönüşümü hedeflenir.

Görsel Reklamlar

Google Ads yayıncı sitelerde ulusal sitelerle(Hürriyet, Milliyet gibi) birlikte hedef kitlenize uygun içerik yayınlayan sitelerde görsel yada metin reklamlarınızın gösterimini sağlar. Sitenize yeni ziyaretçi sağlanır, marka bilinilirliğiniz artar, yeni müşteriler kazanmanız hedeflenir.

Yeniden Pazarlama Reklamları

Ziyaretçi daha önce web sitenizi ziyaret ettiğinde Google Ads reklam ağındaki sitelerde markanıza ait reklamların yayınlanması sağlanır. Re-Marketing – Yeniden pazarlama reklamcılığı doğru planlandığında daha az maliyetle tanıtım imkanı sağlar